מורה פרטי לגיטרה

כי לפני שננגן כדאי שנכיר!

אוריאל אטלס, מורה פרטי לגיטרה מראשון לציון.

מוסיקה ויצירה תמיד היו חלק ממני והן ללא ספק חלק בלתי נפרד מחיי גם היום. בגיל 13 ביקשתי מהוריי להתחיל בשיעורים פרטיים בגיטרה, וכמו תלמידים רבים שכבר הספקתי ללמד ולצפות בהם נשבים בקסם, גם אני נשאבתי לעולם זה עד שהפכתי את האהבה הגדולה למקצוע. כיום, כמעט מבלי לשים לב, אני כבר מחזיק בניסיון של כארבעים שנים ובעל דרגת מורה מוסמך לגיטרה מטעם משרד החינוך.

במבט לאחור, אין ספק שאהבתי לגיטרה הנחתה אותי באינספור נקודות זמן לאורך חיי החל מלימודיי במגמת המוסיקה של תיכון תלמה ילין אותם סיימתי בהצטיינות, דרך השירות הצבאי בצוות הווי כנגן ומעבד ועד לעבודתי מרגע השחרור בתור מורה לגיטרה ונגן הופעות במגוון ז'אנרים.

הופעתי עם אמנים מן הרפרטואר הישראלי דוגמת אריק סיני, גיורא פיידמן, אמן הפלמנקו באלדי אוליאר ורבים טובים נוספים. השתתפתי ב"פסטיבל הגיטרה" עם ראובן סרוסי ובקונצרטים עם יהודה שרייר, ניגנתי לצד תזמורת ראשון לציון באופרה הישראלית החדשה ולקחתי חלק במופעים תחת מסגרות שונות דוגמת נוער מוסיקלי בישראל ו"סל תרבות" מטעם משרד החינוך.

לצד עבודתי כמורה וכנגן, אני עוסק גם בהלחנה ועיבוד. הלחנתי בשיתוף עם אחי נעם אטלס, שירים להצגת ילדים שהתבססה על יצירותיו של אבי יהודה אטלס. כמו כן, לקחתי חלק בעיבודים רבים עבור צמד נגני המפוחיות "הרמוניקס", עבור תזמורת רעננה, עבור משוררת שירי ילדים ועבור נגנית הנבל רבקה ארקין.

כיום אני מלמד גיטרה בראשון לציון ובסטודיו נוסף ברחובות. אשמח ללוות גם אתכם ולהעביר לכם שלב אחר שלב, את הידע הרב שצברתי לאורך השנים עם המון פרקטיקה וטכניקה. למי שמעוניינ/ת בקבלת רקע חשוב ניתן גם לשלב קורס תיאוריה מוזיקלית הכולל לימוד תווים, מונחים מקצועיים, סולמות ועוד.

במהלך השיעורים נלמד אקורדים ומקצבים, פריטות Finger Style, שימוש במפרט ועוד, וננגן יחדיו מגוון שירים שמומלץ לנגן כהתחלה וכמובן גם שירים שקרובים ללבכם. אט-אט נעלה את הרמה ואיתה גם יעלה הסיפוק שמנסיוני האישי איננו יודע שובע.

מחפשים מורה פרטי לגיטרה? דברו איתי:

או לחצו כאן והשאירו פרטים

קאבר לפנתר הוורוד בגיטרה יחד עם מורן

בסרטון הבא התכבדתי לנגן באולפן הביתי של מורן רוזנשטיין, אחד מתלמידיי שהפך עם הזמן גם לחבר קרוב. בסרטון אנחנו מנגנים את "הפנתר הוורוד", אחת מהיצירות המפורסמות של הנרי מאנציני, מלחין ומעבד מוסיקלי נודע. לצפייה בסרטונים נוספים לחצו כאן.

אישור להוראת הגיטרה במוסדות מקצועיים לחינוך מוזיקלי

תעודת מורה פרטי לגיטרה - משרד החינוך

ומה התלמידים אומרים?

לאורך השנים התכבדתי להכיר תלמידים ותלמידות מקשת רחבה של גילאים ורמות החל ממתחילים, דרך גיטריסטים שמנגנים כתחביב בשעות הפנאי ועד לנגנים מקצועיים שרצו לחדד את היכולות שלהם ולהעשיר את הידע הקיים.

אני מאמין שאין דרך טובה יותר להתרשם אלא מאשר דרך המלצות של תלמידים ובוגרים אחרים שלמדו אצלי. אני מזמין אתכם לצפות בסרטון בו אני מנגן עם התלמיד המוכשר מורן שהזמין אותי במיוחד אל הסטודיו הביתי (והמרשים) שלו ולצפות בהמלצות תלמידים נוספות שנמצאות אצלי באתר.

לפרטים התקשרו:

או מלאו פרטים ואחזור אליכם:

אוריאל אטלס – מורה פרטי לגיטרה באזור ראשון לציון, נס ציונה, רחובות והסביבה
טל' נייד: 0523424581